Komendant Wojewódzki Policji we Wrocławiu nadinsp. Tomasz Trawiński wyróżnił dolnośląskich policjantów, którzy reprezentowali nasz garnizon w VI Mistrzostwach Policji w Pływaniu. Podczas zawodów rozegranych w Lublinie funkcjonariusze z Dolnego Śląska zdobyli I miejsce w sztafecie 4x50m stylem dowolnym kobiet oraz II miejsce w sztafecie 4x50m stylem zmiennym w drużynie mieszanej, a także wiele medali na różnych dystansach w klasyfikacji indywidualnej. Wyróżnienia i nagrody z rąk Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji we Wrocławiu insp. Dariusza Wesołowskiego odebrało w sumie 11 policjantów.

W ubiegłym miesiącu reprezentacja Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu brała udział w VI Mistrzostwach Policji w Pływaniu, które odbyły się w Lublinie. Podczas tych zawodów funkcjonariusze z Dolnego Śląska zdobyli I miejsce w sztafecie 4x50m stylem dowolnym kobiet oraz II miejsce w sztafecie 4x50m stylem zmiennym w drużynie mieszanej. Ponadto w klasyfikacji indywidualnej policjanci zdobyli 4 złote, 4 srebrne i 2 brązowe medale na różnych dystansach.

Komendant Wojewódzki Policji we Wrocławiu nadinsp. Tomasz Trawiński biorąc pod uwagę zaangażowanie i profesjonalizm funkcjonariuszy wyróżnił 11 dolnośląskich policjantów, którzy reprezentowali nasz garnizon w VI Mistrzostwach Policji w Pływaniu, które odbyły się 17 marca 2018 roku w Lublinie.

W składzie reprezentacji byli policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Oławie, Komisariatu Policji Wrocław Krzyki, Komisariatu Policji w Głuszycy, Komisariatu Policji Wrocław Rakowiec, Komisariatu Policji V w Wałbrzychu, Komisariatu Wodnego Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu.

Wyróżnienia i nagrody wręczył Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji we Wrocławiu insp. Dariusz Wesołowski.

Serdecznie gratulujemy osiągniętych sukcesów sportowych!
asp. szt. Wojciech Jabłoński

Zostaw odpowiedź

Proszę wpisać swój komentarz
Proszę podać swoje imię