Tuż za skrzyżowaniem ul .Żeromskiego z ul. Sportową w Oławie (w kierunku mostu na Odrze), na przejściu dla pieszych zostały potrącone przez samochód dwie 9 -latki. Kierujący, którzy przyczynili się do zdarzenia oddalili się z miejsca potrącenia dzieci, nie udzielając im pomocy.

23 marca br. między godz. 07.30 a 07.50 na przejściu dla pieszych , tuż za skrzyżowaniem ul. Sportowej z ul Żeromskiego  doszło do potrącenia dwóch dziewczynek w wieku 9 lat. Z dotychczasowych ustaleń policji wynika, że kierujący samochodem  o nieustalonej tożsamości , zatrzymał się przed przejściem dla pieszych celem umożliwienia przejścia  przez pasy nieletnim. W trakcie przechodzenia, na tył jego samochodu najechało inne „czerwone auto”. W wyniku uderzenia samochód przepuszczający dzieci  potrącił je na pasach. Niestety obaj kierujący oddalili się z miejsca zdarzenia.

Każdy , kto posiada jakiekolwiek informacje w tej sprawie proszony jest o kontakt z prowadzącym postępowanie pod nr tel. 71/3817298 bądź z dyżurnym oławskiej Policji – tel. 71/381 72 00.

Oficer Prasowy KPP w Oławie
podinsp. Alicja Jędo

Zostaw odpowiedź

Proszę wpisać swój komentarz
Proszę podać swoje imię