– „Uznając rangę pracy Policji, Gmina Oława od lat wspiera Waszą działalność, m.in. przekazując środki finansowe na wskazane przez Komendanta przedsięwzięcia. Ale w sprawnej organizacji liczy się przede wszystkim człowiek, jego umiejętności, wyszkolenie i zaangażowanie. Dlatego kolejną formą wsparcia działalności Komendy i podziękowaniem za dobrą współpracę, są coroczne nagrody finansowe, przyznawane przez gminę Oława dla wyróżnionych przez Komendanta funkcjonariuszy.” – Po tych słowach skierowanych do sierż. szt. Mateusza Piaseckiego, asp. Macieja Janickiego, asp. Tomasza Kosowickiego i st. asp. Miłosza Pelca, sekretarz gminy Oława – Maria Bożena Polakowska wręczyła listy gratulacyjne.

Dzisiaj pod pomnikiem Losów Ojczyzny odbyła się uroczystość z okazji, przypadającego na 24 lipca, Święta Policji. Coroczne święto jest okazją do wręczenia aktów mianowania na wyższe stopnie policyjne oraz wyróżnień i odznaczeń. Przeszło już do tradycji, że przedstawiciele samorządów lokalnych podczas lipcowej uroczystości honorują wyróżnionych policjantów nagrodami finansowymi. Tegoroczne spotkanie odbyło się w 99. rocznicę powstania Policji Państwowej.

Gratulujemy funkcjonariuszom i pracownikom cywilnym otrzymania wyższych stopni policyjnych i wyróżnień. Niech będą one motywacją do jeszcze większego zaangażowania i rozwoju zawodowego. Z okazji Waszego święta życzymy byście w codziennej służbie spotkali się z wieloma wyrazami szacunku i przychylności oraz byście w trudnych chwilach nie stracili poczucia sprawiedliwości.

Zostaw odpowiedź

Proszę wpisać swój komentarz
Proszę podać swoje imię