W Centrum Sportu i Rekreacji w Jelczu-Laskowicach dzielnicowi i policjanci ruchu drogowego wzięli udział w spotkaniu z seniorami, poświęconemu szeroko pojętemu bezpieczeństwu. W spotkaniu wzięli udział również przedstawiciele lokalnych władz, tj, burmistrz Miasta i Gminy Jelcz-Laskowice i jego zastępca. Policjanci przede wszystkim instruowali seniorów, jak należy się zachować aby nie paść ofiarą przestępców, a w szczególności aby nie dać się oszukać.

Policyjne stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem. Do policjantów i pracowników cywilnych podchodzili mieszkańcy gminy Jelcz-Laskowice i zadawali pytania dotyczące służby w Policji. Młodych ludzi interesowały przede wszystkim kryteria przyjęcia do służby, przebieg postępowania kwalifikacyjnego oraz warunki pracy. Mogli dowiedzieć się, jak wypełnić formularze, otrzymali ulotki. Siedemnaście osób spośród odwiedzających targi pracy zadeklarowało chęć wstąpienia do służby w Policji, tym osobom wydano dokumenty zgłoszeniowe i ulotki informacyjne.

Targi Pracy został zorganizowany przez Miejsko-Gminne Centrum Sportu i Rekreacji w Jelczu-Laskowicach, a honorowy patronat nad imprezą objął burmistrz Miasta i Gminy Jelcz-Laskowice.

Oficer Prasowy KPP w Oławie
podinsp. Alicja Jędo

Zostaw odpowiedź

Proszę wpisać swój komentarz
Proszę podać swoje imię