Policjanci z Jelcza-Laskowic zatrzymali 33-letniego mieszkańca powiatu oławskiego, poszukiwanego listem gończym przez Sąd Rejonowy w Tomaszowie Mazowieckim. Mężczyzna od kilku miesięcy ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Na swoim koncie miał liczne przestępstwa przeciwko mieniu oraz życiu i zdrowiu. Zatrzymany trafił do zakładu karnego.

Wczoraj, tj. 1-go lutego br. policjanci pionu kryminalnego z komisariatu w Jelczu-Laskowicach,  w wyniku podjętych czynności operacyjnych na jednej z ulic Jelcza-Laskowic, zauważyli mężczyznę poszukiwanego listem gończym przez Sąd Rejonowy w Tomaszowie  Mazowieckim. Funkcjonariusze błyskawicznie podjęli  interwencję wobec zaskoczonego mężczyzny. Zatrzymali go i doprowadzili do komendy w Oławie, skąd został przewieziony do zakładu karnego, w którym ma zasądzoną karę półrocznego pozbawienia wolności.

Mężczyzna dopuścił się licznych przestępstw przeciwko mieniu, w tym oszustw internetowych.  W przeszłości był  już karany , także za przestępstwa przeciwko życiu i zdrowiu.

Oficer prasowy KPP w Oławie
podinsp. Alicja Jędo

Zostaw odpowiedź

Proszę wpisać swój komentarz
Proszę podać swoje imię